Autopůjčovna Phuket

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Phuket Autopůjčovna

Autopůjčovny v Phuket Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Phuket, Thajsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Phuket, Thajsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Phuket, Thajsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Phuket Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Phuket, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Phuket Thajsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Phuket - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Mezinárodního - Letiště V Phuketu Autopůjčovna [HKT]
  Město
  • Phuket - Autopůjčovna
  • Phuket - Downtown Autopůjčovna
  • Phuket - Patong Autopůjčovna
  • Phuket - Patong Holiday Inn Autopůjčovna
  • Phuket - Patong Ramaburin Resort Autopůjčovna

  Phuket Informace o pronájmu a cestování

  Oblíbené destinace
  Pronájem auta v Phuket je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

  Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
  Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

  Správný pronájem automobilu pro vás
  Existuje mnoho různých automobilových skupin, z nichž si můžete vybrat auta. Pokud cestujete na večírku až pro 9 osob, existují menší automobily, které cestují samy nebo minivany.Podívejte se na naši webovou stránku pro auto, které vám nejlépe vyhovuje.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Phuket
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
  Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Phuket pronájem automobilů v průměru 9.43 na základě hodnocení 7.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Vynikající Služba

  Služby nabízené společností rentcargroup a sixts byly vynikající. přijížděla jsem na letiště v phuketu před autem a sixts mi stále dovolil vzít auto bez příplatku.rnrnstav vozu byl dobrý a nemám se s tím stěžovat.rnrnjistě si půjčím auto rezervací na rentcargroup.com.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Děkujeme Za Upgrade

  Aktualizace vozu byla uvítána, ale auto mělo mnoho škrábanců a klepání na vnější straně. dobře udržované nové auto. chtěl bych ocenit, kdyby auto přišlo s reverzními snímači, což by mohlo vysvětlit vícenásobné klepání od předchozího klienta.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily