Autopůjčovna Bangkok

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Bangkok Autopůjčovna

Autopůjčovny v Bangkok Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Bangkok, Thajsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Bangkok, Thajsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Bangkok, Thajsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Bangkok Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Bangkok, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Bangkok Thajsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Bangkok - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
  • Bangkok - Mezinárodního Letiště Autopůjčovna [BKK]
  • Letiště - Bangkok Don Muang Autopůjčovna [DMK]
Město
  • Bangkok - Bang Kho Laem Autopůjčovna
  • Bangkok - Ráma Iii Autopůjčovna
  • Centru - Města Bangkok Autopůjčovna

Bangkok Informace o pronájmu a cestování

Potřebujete si rezervovat vůz?
Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

Pronájem auta pro zvláštní příležitosti
Cestujete na pracovní smlouvu nebo jen navštěvujete svou velkou matku? Na našich webových stránkách nabízíme několik různých typů vozů. Od malých ekonomických vozů až po 9 míst.K dispozici je půjčovna automobilů pro každou příležitost. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

Další ovladače
Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

Prohlídka s sebou pronajaté auto
Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Bangkok pronájem automobilů v průměru 9.14 na základě hodnocení 7.

Hodnoceno:
Společnost:

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

Doporučeno

Autopůjčovna je snadná k pronájmu

Hodnoceno:
Společnost:

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

Dobré Informace

Můžete si vybrat z mnoha možností. není překvapení, když vyzdvihnete své auto.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily