Autopůjčovna St. Lucia

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

St. Lucia Autopůjčovna

Autopůjčovny v St. Lucia Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v St. Lucia, Svatá Lucie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v St. Lucia, Svatá Lucie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti St. Lucia, Svatá Lucie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

St. Lucia Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v St. Lucia, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

St. Lucia Svatá Lucie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě St. Lucia - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Mezinárodní - Letiště Vieux Fort Hewanorra Autopůjčovna [UVF]
  Hotel Delivery
  • Hotel - Dodávka Autopůjčovna
   Město
   • St. - Lucia Corinth Orange Park Commercial Ctr. Autopůjčovna
   • St. - Lucia Marigot Bay Autopůjčovna
   • Svatá - Lucie Autopůjčovna

   St. Lucia Informace o pronájmu a cestování

   St. Lucia
   Rentcargroup porovnává ceny pronájmu pro St. Lucia. Protože spolupracujeme s významnými autopůjčovnami, je zaručena kvalita vozů. Takhle získáte ty nejlepší ceny za pronájem auta.

   Mezinárodní jednosměrné autopůjčovny
   Někdy je možné si pronajmout mezinárodní pronájem. Záleží na zemi, umístění a půjčovně. Zadejte místo vyzvednutí a vynechání místa na našich webových stránkách. Pokud jsou vozy ukázány, je možné uskutečnit tento mezinárodní cestu jedním směrem.Přečtěte si podrobné podmínky pro omezení a eventuální poplatky.

   Prohlídka s sebou pronajaté auto
   Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

   Nejlepší pronájem auta pro mé potřeby
   Na levém boku na našich webových stránkách naleznete některé filtry, které vám vyberou typ vozu, který vám nejlépe vyhovuje. Zaškrtněte políčko pro typ auta, které hledáte, a zobrazí se seznam dostupných aut.

   Potřebujete si rezervovat vůz?
   Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili St. Lucia pronájem automobilů v průměru 8.73 na základě hodnocení 11.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Když jsem rezervoval toto auto, myslel jsem si, že jsem si rezervoval amatou cestu, ale rozhodně ne, pomyslel jsem si, že jsem dostal plnou nádrž s palivem a vrátil jsem plnou, ale ne půl nádrže a vrátil jsem se prázdnou, což je velmi nepravděpodobné. v rezervačním formuláři se může lišit od toho, co dostanete.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Dobré Ceny

   Tato stránka mi poskytla opravdu dobrou cenu v porovnání se skutečným místem pro pronájem automobilů.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Bylo To 5 Hvězdiček, Ale ...

   Řidič pozdě vybral vůz, který způsobil stres, protože jsme byli na letišti, abychom našli náš let domů.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Skvělá Služba

   Potřebujete auto na sv. lucii, abyste opravdu viděli památky a neomezujte se na malý karavan, který má 8-12 turistů. bestrates byl skvělý. dokonce jsem byl dokonce vylepšen bez dalších nákladů na grand vitaru místo jimnyho, když jsem přišel.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   24 Hodin - Společnost St Lucian

   Přijíždějící na letiště vieux fort (ulice uvf, hewanora), podívejte se na své jméno na štítku, kterou drží greeter, nikoli na stůl: nemají stůl.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily