Autopůjčovna Lublaň

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Lublaň Autopůjčovna

Autopůjčovny v Lublaň Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Lublaň, Slovinsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Lublaň, Slovinsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Lublaň, Slovinsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Lublaň Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Lublaň, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Lublaň Slovinsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Lublaň - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Lublaň Autopůjčovna [LJU]
  Vlakové nádraží
  • Ljbuljana - Rail Station Autopůjčovna
  • Železniční - Stanice Lublaň Autopůjčovna
  Město
  • Doručení - Lublaň Autopůjčovna
  • Ljubljana - Autopůjčovna
  • Ljubljana - Centrum Autopůjčovna
  • Ljubljana - Město Hotel Autopůjčovna

  Lublaň Informace o pronájmu a cestování

  Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Lublaň
  Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

  Prohlídka s sebou pronajaté auto
  Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

  Svoboda řízení tam, kde chcete
  Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

  Lublaň
  Rentcargroup porovnává ceny pronájmu pro Lublaň. Protože spolupracujeme s významnými autopůjčovnami, je zaručena kvalita vozů. Takhle získáte ty nejlepší ceny za pronájem auta.

  Pravidla a podmínky
  Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Lublaň pronájem automobilů v průměru 9.43 na základě hodnocení 21.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Velmi Dobré Auto

  Měli jsme téměř nový prémiový pronájem automobilu s konkurenčním poměrem ceny a kvality. Žádné problémy s pronájmem, doporučujeme tuto společnost.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Umístění Kanceláře

  Těžké najít na letišti, ne u jiných agentur

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Dobrá Práce!

  Dík!

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  Servis

  Zažili jsme velmi dobrou službu od firmy sur price. fantastické auto a zdvořilý manažer, kdykoli jsme s ním byli v kontaktu, a to jak před naší cestou, tak během pobytu v lublani.rntvojernvita v. jensenová

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  AmazÄ ° Ng

  VŠechno je v poŘÁdku

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily