Autopůjčovna Salzburg

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Salzburg Autopůjčovna

Autopůjčovny v Salzburg Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Salzburg, Rakousko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Salzburg, Rakousko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Salzburg, Rakousko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Salzburg Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Salzburg, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Salzburg Rakousko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Salzburg - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Salcburské - Letiště Autopůjčovna [SZG]
  Vlakové nádraží
  • Salcburské - Hlavní Nádraží Autopůjčovna
   Město
   • Centra - Města Salzburg Autopůjčovna

    Salzburg Informace o pronájmu a cestování

    Kde si půjčit auto?
    Nabízíme pronájem automobilů ve většině měst a letišť po celém světě. Podívejte se na naše webové stránky, pokud nabízíme pronájem automobilů na místě, kam cestujete. Pokud ve městě neexistuje půjčovna aut, kterou chcete pronajmout, podívejte se na nejbližší velké město / letiště do vašeho umístění.

    Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
    Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

    Svoboda řízení tam, kde chcete
    Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

    Rodinné půjčovny automobilů
    Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Salzburg pronájem automobilů v průměru 9.43 na základě hodnocení 7.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Joshua
    CarTrawler

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    March 05, 2016

    Půjčení Auta Bylo Skvělé

    Skvělá obsluha

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr anthony
    Austria Buchbinder

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    March 02, 2014

    Dobrá Efektivní Služba

    Dobrou účinnou službu

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily