Autopůjčovna Faro

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Faro Autopůjčovna

Autopůjčovny v Faro Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Faro, Portugalsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Faro, Portugalsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Faro, Portugalsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Faro Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Faro, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Faro Portugalsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Faro - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Faro Autopůjčovna [FAO]
  Město
  • Faro - Centrum Autopůjčovna
  • Faro - Gambelas Autopůjčovna
  • Faro - Montenegro Autopůjčovna

  Faro Informace o pronájmu a cestování

  Rodinné půjčovny automobilů
  Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

  Faro
  Rentcargroup porovnává ceny pronájmu pro Faro. Protože spolupracujeme s významnými autopůjčovnami, je zaručena kvalita vozů. Takhle získáte ty nejlepší ceny za pronájem auta.

  Pronájem auta pro zvláštní příležitosti
  Cestujete na pracovní smlouvu nebo jen navštěvujete svou velkou matku? Na našich webových stránkách nabízíme několik různých typů vozů. Od malých ekonomických vozů až po 9 míst.K dispozici je půjčovna automobilů pro každou příležitost. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

  Omezení pronájmu vozidel v Faro
  Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Faro
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Faro pronájem automobilů v průměru 9.07 na základě hodnocení 45.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr robert
  Portugal Av RentaCar

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  April 01, 2017

  VŠechno je v poŘÁdku

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Michel
  Airauto

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  March 29, 2017

  CompanyĂ © © Kol V Létě Na Vrcholu ...

  © efficacitÃ, rychlost ©, © jednoduchost, laskavost.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Harrie
  Portugal Av RentaCar

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  March 29, 2017

  Škoda, že první auto, fiat punto, které tam trčelo, musí jít z manta rota na faro.rnpak hladce

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Brian
  CarTrawler

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  February 24, 2017

  Letištní Daň

  Discovery autopůjčovna se snažila získat ze mě ještě dalších 50 euro jako letištní daň. ten chapík před tím mi to zaplatil. můj poukaz jasně uvedl, že to bylo zahrnuto v pronájmu a jako velmi pravidelný pronájem automobilu nájemník jsem stál na mém místě a oni nakonec zpátky dolů. můj zájem je mnoho, že ne. nikdy jsem neslyšela o letištním poplatku za pronájem automobilů před a na 50 euro, což je obrovská částka vzhledem k hodnotě skutečného nájemného, ​​který činil pouze 51 eur. cena byla skvělá, stejně jako papírová práce a vůz vynikající, takže byl velmi šťastný. právě teď jsem velmi znepokojen dodatečnými daněmi a poplatky, které se při příjezdu pokouší nabízet pronájem automobilů. je to úplné odtrhnutí.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr ERIC
  Sixts

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  February 23, 2017

  Téměř Perfektní

  Pro dlouhý pobyt v portugalsku je cena nízká, jak je naplánováno na webových stránkách, auto je zbrusu nové a osobní společnost je velmi užitečná.rnzbavování škod je nejnižší z celkových společností, stejně jako opatrnost. stůl je uvnitř letiště.rnco jiného ?

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily