Autopůjčovna Amsterdam

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Amsterdam Autopůjčovna

Autopůjčovny v Amsterdam Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Amsterdam, Nizozemí

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Amsterdam, Nizozemí. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Amsterdam, Nizozemí.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Amsterdam Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Amsterdam, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Amsterdam Nizozemí Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Amsterdam - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Amsterdam Schiphol Autopůjčovna [AMS]
  Vlakové nádraží
  • Amsterdam - Centr. Vlakové Nádraží Autopůjčovna
   Město
   • Amsterdam - Amstel Business Park Autopůjčovna
   • Amsterdam - Centrum Autopůjčovna
   • Amsterdam - Jihovýchod Autopůjčovna
   • Amsterdam - Westpoort Autopůjčovna
   • Amsterdam - Zuid Poblíž Rai Autopůjčovna
   • Amsterdam - Západ Autopůjčovna

   Amsterdam Informace o pronájmu a cestování

   Potřebujete si rezervovat vůz?
   Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

   Pojištění automobilů
   Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

   Požadavky na věk v Amsterdam
   Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

   Každá příležitostná auta
   Ať už potřebujete malé auto nebo exkluzivní auto; máme k dispozici půjčovnu aut pro každou příležitost. Na našich webových stránkách nabízíme řadu automobilů.Potřebujete dětskou / dětskou sedačku / posilovač? Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek.Při vyzvednutí autopůjčovny nezapomeňte vzít kupón s sebou.

   Další ovladače
   Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Amsterdam pronájem automobilů v průměru 8.89 na základě hodnocení 36.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Děkuji Za Všechnu Laskavou Pomoc

   Vaši zaměstnanci, autoři a paní navigátoři nám poskytli bezpečné a příjemné navštívení našich přátel a mnoha nádherným místům v holandsku.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Zpětná Vazba

   Deskservice ok. auto je v pořádku. kyvadlová doprava je v pořádku. jediná věc je zpětná vazba. při objednávce nejdete v potvrzení o nejdůležitějších podrobnostech (cena, volné km). poté ještě žádné faktury !! potřebuji fakturu!

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Zkusenosti

   Efektivní a dobrá hodnota. použije se znovu.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Všichni jsou vynikající. Žádný problém

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Měli Jsme Lepší Vůz, Nežli Pronajímali Za Stejnou Cenu. Pěkný!

   Bez komentáře

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily