Německo Autopůjčovna

Kde chcete pronajmout auto?

 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Půjčovna aut v Německo | Najděte levný pronájem automobilu Německo

Autopůjčovny v Německo | Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů půjčovny v Německo

Rentcargroup, nezávislá broker online, vám nabízí slevy v téměř všech velkých městech v zemi Německo. Najdete z malého hospodářství pronájem automobilů až po luxusní automobily. Chcete-li podnik nebo volno, máme tu pronájem automobilu, který hledáte v Německo.

Náš rezervační systém pro pronájem automobilů je snadný, rychlý a bezpečný. Začněte tím, že vyplníte své cestovní údaje v cenové nabídce vlevo a získáte srovnání pro pronájem automobilů ve státě Německo. Najme si auto a užijte si - cestování - objevte Německo.

Německo Srovnání autopůjčovny | Snadné on-line pronájem automobilů porovnává ceny všech hlavních dodavatelů ve státě Německo. Proveďte vše pro vás a porovnejte všechny firmy a ceny za pronájem automobilů.

Německo Německo Partneři autopůjčoven

Umístění autopůjčovny v Německo

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Německo pronájem automobilů v průměru 9.00 na základě hodnocení 27.

Hodnoceno:
Společnost:

Ms SOFIA
CarTrawler

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

November 10, 2016

Pronajal Auto

Když jsem přišel do pracovního stolu na mnichovském letišti, byla tam velká fronta, abych vyzvedl klíče od auta a vyřídil si dokumentaci. našel jsem motorový trawler trochu neorganizovaný. dále jsme chtěli malé auto (rezervovali jsme si malé auto) a dali nám malý dodávkový vůz, který nám učinil z cesty obtížnější zaparkovat a cestovat. vůz byl při jízdě trochu nestabilní.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Pedro
CarTrawler

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

September 21, 2016

Pronajměte Si Auto Prostřednictvím Skupiny Car Rental.

Dobrá služba nad všemi.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr MALIK
CarTrawler

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

September 17, 2016

Dobrý pronájem automobilů

Hodnoceno:
Společnost:

Mrs Natalia
CarTrawler

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

August 28, 2016

Další Výdaje

Pronajal jsem auto v global car drive v düsseldorfu. na stránkách rentcargroup nebylo uvedeno, že při vyzvednutí stolu musím zaplatit plnou nádrž benzínu. u pronajatého auta bylo 100 euro za cca 60 litrů. toto auto může jít na toto množství 800 km, řídil jsem jen 400 km, takže 50 euro je dárek pro global drive. v global drive znovu nebudu pronajmout vůz.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Abdullah
Europcar

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

August 24, 2016

П '🠼 Vyhovuji

Služba byla dobrá a rychlá ..rncena byla také dobrá ..rnauto bylo čisté ..rnpalivo však bylo plné, jak je napsáno ve smlouvě !!

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily