Autopůjčovna Ulánbátar

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Ulánbátar Autopůjčovna

Autopůjčovny v Ulánbátar Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Ulánbátar, Mongolsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Ulánbátar, Mongolsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Ulánbátar, Mongolsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Ulánbátar Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Ulánbátar, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Ulánbátar Mongolsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Ulánbátar - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Uhaa - Letiště Buyant Autopůjčovna [ULN]
  Město
  • Ulaanbaatar - Icc Tower Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar - Kempinski Khan Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar - Peace Bridge Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar - Ramada Hotel Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar - The Blue Sky Hotel Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar/bestwesternpremier - Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar/holiday - Inn Autopůjčovna
  • Ulaanbaatar/shangrilamall - Autopůjčovna

  Ulánbátar Informace o pronájmu a cestování

  Pojištění automobilů
  Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

  Jednosměrné pronájmy
  Je možné vyzvednout si auto v městečku nebo na letišti a dát ho do jiného. Toto je nazýváno jednorázovým pronájmem. Je to jen možné, pokud má půjčovna automobilů kancelář v místě vyzvednutí a odklizení.Někdy je jednosměrný poplatek již zahrnut v ceně pronájmu. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je zahrnuto, nebo zda je možné takovou cestu provést.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Ulánbátar
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Děti a děti
  Autopůjčovna nabízí také dětské / dětské sedačky / posilovače. Je důležité, aby vaše dítě / dítě cestovalo pohodlně a bezpečně. Při vyzvednutí autopůjčovny si můžete požádat o dětskou / dětskou sedačku / posilovač. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Dbejte na to, že dětská / dětská sedačka / posilovače jsou závislé na dostupnosti autopůjčoven.

  Zařízení elektronického mýtného v Ulánbátar
  Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily