Autopůjčovna Riga

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Riga Autopůjčovna

Autopůjčovny v Riga Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Riga, Lotyšsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Riga, Lotyšsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Riga, Lotyšsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Riga Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Riga, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Riga Lotyšsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Riga - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Mezinárodní - Letiště Riga Autopůjčovna [RIX]
  Vlakové nádraží
  • Nádraží - Riga Autopůjčovna
  • Riga - Central Train Station Autopůjčovna
  Přístav
  • Riga - Ferry Terminal Autopůjčovna
   Město
   • Autobusové - Nádraží V Rize Autopůjčovna
   • Centru - Města Riga Autopůjčovna
   • Riga - Harbour Autopůjčovna
   • Riga - Hotel Dodávka Autopůjčovna
   • Riga - Imanta Autopůjčovna
   • Riga - Jugla Autopůjčovna
   • Riga - Mezciems Autopůjčovna
   • Riga - Port Autopůjčovna
   • Riga - Radisson Blu Latvija Autopůjčovna

   Riga Informace o pronájmu a cestování

   Proč bych si měl půjčit auto?
   Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

   Nejlepší pronájem auta pro mé potřeby
   Na levém boku na našich webových stránkách naleznete některé filtry, které vám vyberou typ vozu, který vám nejlépe vyhovuje. Zaškrtněte políčko pro typ auta, které hledáte, a zobrazí se seznam dostupných aut.

   Povinné doklady k pronájmu automobilu
   K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

   Pravidla a podmínky
   Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

   Požadavky na věk v Riga
   Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Riga pronájem automobilů v průměru 9.43 na základě hodnocení 7.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Stoyan Makaveev

   Byl jsem velmi šťastný, že jsem si pronajal vůz rentcargroup.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Doporučuji.

   Flexibilní a přesné.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily