Autopůjčovna Kaunas

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Kaunas Autopůjčovna

Autopůjčovny v Kaunas Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Kaunas, Litva

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Kaunas, Litva. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Kaunas, Litva.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Kaunas Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Kaunas, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Kaunas Litva Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Kaunas - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Kaunas - Letiště Autopůjčovna [KUN]
  Vlakové nádraží
  • Kaunas - železniční Stanice Autopůjčovna
   Hotel Delivery
   • Kaunas - Hotel Dodávka Autopůjčovna
    Město
    • Centra - Města Kaunas Autopůjčovna
    • Kaunas - Autobusové Nádraží Autopůjčovna

    Kaunas Informace o pronájmu a cestování

    Kde zaparkovat pronajaté auto v Kaunas
    Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

    Připravit pozor teď!
    Připravte se na dovolenou do Kaunas? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

    Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
    Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

    Pojištění automobilů
    Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

    Jednosměrné pronájmy
    Je možné vyzvednout si auto v městečku nebo na letišti a dát ho do jiného. Toto je nazýváno jednorázovým pronájmem. Je to jen možné, pokud má půjčovna automobilů kancelář v místě vyzvednutí a odklizení.Někdy je jednosměrný poplatek již zahrnut v ceně pronájmu. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je zahrnuto, nebo zda je možné takovou cestu provést.

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily