Autopůjčovna San Jose

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

San Jose Autopůjčovna

Autopůjčovny v San Jose Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v San Jose, Kostarika

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v San Jose, Kostarika. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti San Jose, Kostarika.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

San Jose Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v San Jose, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

San Jose Kostarika Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě San Jose - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
  • Letiště - San Jose Tobias Bolanos Autopůjčovna [SYQ]
  • Mezinárodní - Letiště San Jose Autopůjčovna [SJO]
Město
  • San - Jose Crowne Plaza Hotel Autopůjčovna
  • San - Jose Dodávka&collection Autopůjčovna
  • San - Jose Escazu Plaza Tempo Autopůjčovna
  • San - Jose Hotel Best Western Autopůjčovna
  • San - Jose Paseo Colon Autopůjčovna
  • San - Jose Plaza Víquez Autopůjčovna
  • San - Jose Retorno Autopůjčovna

San Jose Informace o pronájmu a cestování

Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v San Jose
Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

Kam můžu jít s pronajatým autem
Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

Proč bych si měl půjčit auto?
Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

Povinné doklady k pronájmu automobilu
K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

Létání často?
Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily