Autopůjčovna Guanacaste

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Guanacaste Autopůjčovna

Autopůjčovny v Guanacaste Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Guanacaste, Kostarika

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Guanacaste, Kostarika. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Guanacaste, Kostarika.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Guanacaste Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Guanacaste, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Guanacaste Kostarika Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Guanacaste - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Libérie - Letiště Autopůjčovna [LIR]
  Město
  • Guanacaste - Daniel Oduber Intl. Letiště Autopůjčovna
  • Guanacaste - Downtown Autopůjčovna
  • Guanacaste - Flamingo Beach Autopůjčovna
  • Guanacaste - Hotel Barcelo Autopůjčovna
  • Guanacaste - Hotel Riu Autopůjčovna
  • Guanacaste - Hotel Riu Palace Autopůjčovna
  • Guanacaste - Occidental Grand Hotel Autopůjčovna
  • Guanacaste - Pacific Mall Autopůjčovna
  • Hotel - Hilton Papagayo Guanacaste Autopůjčovna
  • Jw - Marriott Guanacaste Autopůjčovna
  • Occidental - Allegro Papagayo Guanacaste Autopůjčovna

  Guanacaste Informace o pronájmu a cestování

  Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
  Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Guanacaste
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Omezení pronájmu vozidel v Guanacaste
  Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

  Překročení hranic zemí
  K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

  Požadavky na věk v Guanacaste
  Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily