Kanada Autopůjčovna

Kde chcete pronajmout auto?

 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Půjčovna aut v Kanada | Najděte levný pronájem automobilu Kanada

Autopůjčovny v Kanada | Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů půjčovny v Kanada

Rentcargroup, nezávislá broker online, vám nabízí slevy v téměř všech velkých městech v zemi Kanada. Najdete z malého hospodářství pronájem automobilů až po luxusní automobily. Chcete-li podnik nebo volno, máme tu pronájem automobilu, který hledáte v Kanada.

Náš rezervační systém pro pronájem automobilů je snadný, rychlý a bezpečný. Začněte tím, že vyplníte své cestovní údaje v cenové nabídce vlevo a získáte srovnání pro pronájem automobilů ve státě Kanada. Najme si auto a užijte si - cestování - objevte Kanada.

Kanada Srovnání autopůjčovny | Snadné on-line pronájem automobilů porovnává ceny všech hlavních dodavatelů ve státě Kanada. Proveďte vše pro vás a porovnejte všechny firmy a ceny za pronájem automobilů.

Kanada Kanada Partneři autopůjčoven

Umístění autopůjčovny v Kanada

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Kanada pronájem automobilů v průměru 9.56 na základě hodnocení 4.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Philip
Green Motion

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

January 20, 2016

Skvělá Společnost

Ano, nedokážete se dostat na letištní pickup, ale náklady na vozidlo to znemožní. zaměstnanci jsou velmi přátelští a užiteční.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Philip
Green Motion

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

January 11, 2016

Skvělá Služba

Skvělá společnost, která si najme auto za velmi výhodné ceny. jedinou nevýhodou bylo, že maximální nájem činil 28 dní a my jsme vyžadovali auto delší dobu, takže se musel vrátit do toronta, aby pokračoval v pronájmu. nicméně byli velice užiteční při zpracovávání naší žádosti o vozidlo se sníhovými pneumatikami.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Jose
Canada Iversta

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

August 31, 2015

Vynikající Zkušenosti

Velmi personalizované služby, byly velmi užitečné, když nás vyzdvihli z letiště a odletěli zpátky do terminálu. personál je velmi přátelský a ochotný pomoci.rnvelmi doporučujeme

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Jaime
Canada Iversta

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

August 14, 2014

Dobrá Služba

Skupina rental car group mi poskytla nejlepší cenovou nabídku. měla jsem pochybnosti a kontaktovala jsem je osobně a vyřešili je včas. jsem spokojen se službou, kterou poskytli.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily