Autopůjčovna Kapské Město

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Kapské Město Autopůjčovna

Autopůjčovny v Kapské Město Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Kapské Město, Jihoafrická republika

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Kapské Město, Jihoafrická republika. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Kapské Město, Jihoafrická republika.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Kapské Město Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Kapské Město, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Kapské Město Jihoafrická republika Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Kapské Město - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Cape - Town International Letiště Autopůjčovna [CPT]
 • Vnitrostátní - Letiště Kapské Město Autopůjčovna [CPT]
Město
 • Bellville - Kapské Město Autopůjčovna
 • Cape - Town Foreshore Autopůjčovna
 • Cape - Town Khayelitsha Autopůjčovna
 • Centru - Města Kapské Město Autopůjčovna
 • Jižní - Nábřeží Sun Kapské Město Autopůjčovna
 • Kapské - Město The Westin Grand Hotel Autopůjčovna
 • Kapské - Město The Westin Grand Hotel Autopůjčovna
 • Kapského - Města Stellenbosch Autopůjčovna
 • Rondebosch - Kapské Město Autopůjčovna
 • Seapoint - Kapské Město Autopůjčovna

Kapské Město Informace o pronájmu a cestování

Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

Proč bych si měl půjčit auto?
Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

Řízení vašeho pronajatého vozu v Kapské Město
Řízení vašeho pronajatého vozu v Kapské Město je pohodlný způsob, jak cestovat do cíle.Nezáleží na žádném rozvrhu autobusu / vlaku, což znamená, že budete mít více času na svůj cíl. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny za pronájem auta.

Pojištění automobilů
Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

Svoboda řízení tam, kde chcete
Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Kapské Město pronájem automobilů v průměru 9.00 na základě hodnocení 6.

Hodnoceno:
Společnost:

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

Nabídnu Jsem Zklamání Z Pojištění

Jediné zklamání bylo, že jsme uzavřeli pojištění, pak nám bylo řečeno, že jsme nebyli pokrytí za malou částku, na kterou bychom mohli uplatnit nárok, proč pak uzavřít pojištění automobilu

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily