Autopůjčovna Hokkaido

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Hokkaido Autopůjčovna

Autopůjčovny v Hokkaido Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Hokkaido, Japonsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Hokkaido, Japonsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Hokkaido, Japonsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Hokkaido Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Hokkaido, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Hokkaido Japonsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Hokkaido - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Letiště Memanbetsu Autopůjčovna [MMB]
  Město
  • Hokkaido - Asahikawa Ekimae Autopůjčovna
  • Hokkaido - Hakodate Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Higashi Muroran Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Obihiro Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Otaru Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Sapporo Nakajima Koen Autopůjčovna
  • Hokkaido - Sapporo Station North Autopůjčovna
  • Hokkaido - Shiroishi Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Susukino Vlakové Nádraží Autopůjčovna
  • Hokkaido - Tomakomai Vlakové Nádraží Autopůjčovna

  Hokkaido Informace o pronájmu a cestování

  Kde si půjčit auto?
  Nabízíme pronájem automobilů ve většině měst a letišť po celém světě. Podívejte se na naše webové stránky, pokud nabízíme pronájem automobilů na místě, kam cestujete. Pokud ve městě neexistuje půjčovna aut, kterou chcete pronajmout, podívejte se na nejbližší velké město / letiště do vašeho umístění.

  Potřebujete si rezervovat vůz?
  Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

  Pojištění automobilů
  Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

  Kam můžu jít s pronajatým autem
  Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

  Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
  Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily