Autopůjčovna Hirošima

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Hirošima Autopůjčovna

Autopůjčovny v Hirošima Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Hirošima, Japonsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Hirošima, Japonsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Hirošima, Japonsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Hirošima Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Hirošima, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Hirošima Japonsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Hirošima - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Hirošima - Letiště Autopůjčovna [HIJ]
  Vlakové nádraží
  • Hirošima - železniční Stanice Autopůjčovna
   Město
   • Hiroshima - Minami Kanon Autopůjčovna
   • Hiroshima - Otemachi Autopůjčovna
   • Hirošima - Autopůjčovna

   Hirošima Informace o pronájmu a cestování

   Řízení vašeho pronajatého vozu v Hirošima
   Řízení vašeho pronajatého vozu v Hirošima je pohodlný způsob, jak cestovat do cíle.Nezáleží na žádném rozvrhu autobusu / vlaku, což znamená, že budete mít více času na svůj cíl. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny za pronájem auta.

   Povinné doklady k pronájmu automobilu
   K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

   Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Hirošima
   Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

   Rodinné půjčovny automobilů
   Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

   Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
   Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily