Autopůjčovna Šizuoka

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Šizuoka Autopůjčovna

Autopůjčovny v Šizuoka Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Šizuoka, Japonsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Šizuoka, Japonsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Šizuoka, Japonsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Šizuoka Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Šizuoka, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Šizuoka Japonsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Šizuoka - vyberte svou polohou v poli nabídky

Vlakové nádraží
 • Šizuoka - železniční Západ Autopůjčovna
  Město
  • Shizuoka - Atami Ekimae Autopůjčovna
  • Shizuoka - Gotemba Ekimae Autopůjčovna
  • Shizuoka - Sbs Dori Autopůjčovna
  • Shizuoka - Shinkansen Exit Autopůjčovna
  • Shizuoka - Station Autopůjčovna

  Šizuoka Informace o pronájmu a cestování

  Zařízení elektronického mýtného v Šizuoka
  Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

  Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
  Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

  Omezení pronájmu vozidel v Šizuoka
  Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

  Další ovladače
  Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

  Připravit pozor teď!
  Připravte se na dovolenou do Šizuoka? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily