Autopůjčovna Kingston

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Kingston Autopůjčovna

Autopůjčovny v Kingston Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Kingston, Jamajca

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Kingston, Jamajca. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Kingston, Jamajca.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Kingston Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Kingston, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Kingston Jamajca Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Kingston - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Kingston - Norman Manley Letiště Autopůjčovna [KIN]
  Hotel Delivery
  • Kingston - Hotel Dodávka Autopůjčovna
   Město
   • Kingston - Centrum Autopůjčovna
   • Tinson - Pen Letiště Autopůjčovna

   Kingston Informace o pronájmu a cestování

   Jaké pojištění má moje pronajaté auto?
   Pronajaté automobily mají většinou standardní pojištění zahrnuté v nájemní ceně a někdy i půjčovny automobilů nabízejí způsoby, jak snížit přebytek / odpočitatelnost.Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, zda jsou nabízeny balíky Full Protection / Complete Cover a jaký je přesně tento poplatek.

   Proč bych si měl půjčit auto?
   Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

   Výběr správného vozu v Kingston
   V Kingston je mnoho aut z půjčovny. Z levných Mini nebo Ekonomických vozů do Exkluzivních nebo Minivanů bude pro vás vždy k dispozici půjčovna automobilů.Použijte náš filtr, pokud máte speciální požadavky na vaše auto, jako jsou zaručené naftové nebo automatické převodovky.

   Rodinné půjčovny automobilů
   Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

   Pronájem auta pro zvláštní příležitosti
   Cestujete na pracovní smlouvu nebo jen navštěvujete svou velkou matku? Na našich webových stránkách nabízíme několik různých typů vozů. Od malých ekonomických vozů až po 9 míst.K dispozici je půjčovna automobilů pro každou příležitost. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Kingston pronájem automobilů v průměru 9.22 na základě hodnocení 18.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Skvělá Obsluha!

   Mám přesně to auto, které jsem rezervoval (toyota yaris sedan), což bylo skvělé pro to, co jsme potřebovali. rychlé a velmi profesionální služby. personál velmi přátelský. za velmi dobrou cenu jsme za 15 dní zaplatili 548 usd + daň.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Použití skupiny rent car pro rezervaci vozu v kingstonu učinilo tento proces snadným. zákazníci by si měli být vědomi toho, že půjčovny často účtují pojistné sazby, které jsou vyšší než inzeráty. ujistěte se, že můžete poskytnout co nejvíce podrobností o cenách, abyste neplnili.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Vozidlo trochu staré, kromě toho všechno bylo opět skvělé.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   Hladký Operátor

   Celková služba byla vynikající. profesionálně řízený a přátelský tým na letišti av kancelářích half-way tree.rndoporučí vám uzavření komplexního pojistného krytí za pronájem automobilů.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   Kontrola se dlouhá a velmi obtížná. byla jsem tam nejméně hodinu. musel jsem zavolat kapitálu v usa, aby mi ověřil, že moji kreditní karta bude pokrývat částku vkladu. přestože je to visa. Řekli, že visa pro ně vždy nefunguje.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily