Autopůjčovna Verona

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Verona Autopůjčovna

Autopůjčovny v Verona Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Verona, Itálie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Verona, Itálie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Verona, Itálie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Verona Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Verona, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Verona Itálie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Verona - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Verona Catullo Villafranca Autopůjčovna [VRN]
  Vlakové nádraží
  • Nádraží - Verona Autopůjčovna
   Přístav
   • Verona - Porta Nuova Autopůjčovna
    Město
    • Verona - Autopůjčovna

     Verona Informace o pronájmu a cestování

     Létání často?
     Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

     Svoboda řízení tam, kde chcete
     Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

     Povinné doklady k pronájmu automobilu
     K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

     Požadavky na věk v Verona
     Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

     Řízení vašeho pronajatého vozu v Verona
     Řízení vašeho pronajatého vozu v Verona je pohodlný způsob, jak cestovat do cíle.Nezáleží na žádném rozvrhu autobusu / vlaku, což znamená, že budete mít více času na svůj cíl. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny za pronájem auta.

     Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily