Autopůjčovna Sardinie

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Sardinie Autopůjčovna

Autopůjčovny v Sardinie Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Sardinie, Itálie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Sardinie, Itálie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Sardinie, Itálie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Sardinie Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Sardinie, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Sardinie Itálie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Sardinie - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Alghero Fertilia Sardinie Autopůjčovna [AHO]
 • Sardinie - Cagliari Elmas Letiště Autopůjčovna [CAG]
 • Sardinie - Letiště Olbia Costa Smeralda Autopůjčovna [OLB]
Město
 • Centra - Baia Sardinia Autopůjčovna
 • Centra - Města Alghero Sardinia Autopůjčovna
 • Oristano - Sardinie Autopůjčovna
 • Sardinia - Město Centre Chia Autopůjčovna
 • Sardinie - Cagliari Autopůjčovna
 • Sardinie - Olbia Autopůjčovna
 • Sardinie - Palau Autopůjčovna
 • Sardinie - Porto Rotondo Autopůjčovna

Sardinie Informace o pronájmu a cestování

Pravidla a podmínky
Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

Kde zaparkovat pronajaté auto v Sardinie
Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

Kam můžu jít s pronajatým autem
Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Sardinie pronájem automobilů v průměru 9.20 na základě hodnocení 5.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily