Autopůjčovna Lamezia

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Lamezia Autopůjčovna

Autopůjčovny v Lamezia Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Lamezia, Itálie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Lamezia, Itálie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Lamezia, Itálie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Lamezia Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Lamezia, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Lamezia Itálie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Lamezia - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - V Lamezia Sant Eufemia Autopůjčovna [SUF]
  Vlakové nádraží
  • Lamezia - Terme Railstation Autopůjčovna
   Město
   • Lamezia - Autopůjčovna
   • Lamezia - Terme Centrale Autopůjčovna

   Lamezia Informace o pronájmu a cestování

   Další ovladače
   Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

   Požadavky na věk v Lamezia
   Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

   Nejlepší ceny za pronájem v Lamezia
   Použijte naši webovou stránku k porovnání cen pronájmu pro Lamezia.Vyberte místo, čas vyzdvižení a odchod. Seznam dostupných vozů zobrazí a vybere auto, které vám nejlépe vyhovuje. Přečtěte si podrobné podmínky pronájmu a dokončete rezervaci. Může to být tak jednoduché.

   Omezení pronájmu vozidel v Lamezia
   Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

   Zařízení elektronického mýtného v Lamezia
   Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily