Autopůjčovna Keflavík

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Keflavík Autopůjčovna

Autopůjčovny v Keflavík Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Keflavík, Island

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Keflavík, Island. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Keflavík, Island.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Keflavík Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Keflavík, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Keflavík Island Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Keflavík - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Mezinárodní - Letiště Reykjavik Keflavík Autopůjčovna [KEF]
  Hotel Delivery
  • Keflavík - Hotel Dodávka Autopůjčovna
   Město
   • Keflavik - Centrum Autopůjčovna

    Keflavík Informace o pronájmu a cestování

    Oblíbené destinace
    Pronájem auta v Keflavík je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

    Rodinné půjčovny automobilů
    Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

    Proč bych si měl půjčit auto?
    Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

    Kam můžu jít s pronajatým autem
    Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Keflavík pronájem automobilů v průměru 9.30 na základě hodnocení 23.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Kenneth
    Right Cars

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    August 21, 2016

    Překvapen Autobusem

    Cena byla nejlepší, ale když jsem zkontroloval internetovou stránku, říkal, že auto bude v terminÁlu, ale nebylo to. pronájem kanceláře byla pár set metrů (s kyvadlovým autobusem, pokud chcete). jinak to bylo skvělé!

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mrs Margaret
    Alamo

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    August 18, 2016

    Alamo Profesionalismus

    Děkujeme milému a přátelskému týmu alamo. pick-up a odchod byly včasné a efektivní.rnnejlaskavější pozdravy,rnmargaret lorenzenová

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Frederik
    CarTrawler

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    August 17, 2016

    Přátelské Společnosti

    Bez komentáře

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Peter
    CarTrawler

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    August 07, 2016

    Snadná a rychlá jízda. Žádné problémy vůbec!

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mrs ESTHER
    CarTrawler

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    July 17, 2016

    Perfektní

    Bez komentáře

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily