Autopůjčovna Accra

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Accra Autopůjčovna

Autopůjčovny v Accra Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Accra, Ghana

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Accra, Ghana. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Accra, Ghana.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Accra Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Accra, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Accra Ghana Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Accra - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
  • Accra - Kotoka Letiště Autopůjčovna [ACC]
  • Accra - Kotoka Letiště šofér Pouze Autopůjčovna [ACC]
Město
  • Accra - Golden Tulip Autopůjčovna
  • Centru - Města Accra Autopůjčovna
  • Hotel - Novotel Accra Autopůjčovna
  • Hotel - Novotel Accra Šofér Pouze Autopůjčovna
  • Řidič - Pouze Města Accra Autopůjčovna

Accra Informace o pronájmu a cestování

Připravit pozor teď!
Připravte se na dovolenou do Accra? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

Povinné doklady k pronájmu automobilu
K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

Proč bych si měl půjčit auto?
Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

Kde zaparkovat pronajaté auto v Accra
Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily