Autopůjčovna Korsika

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Korsika Autopůjčovna

Autopůjčovny v Korsika Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Korsika, Francie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Korsika, Francie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Korsika, Francie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Korsika Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Korsika, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Korsika Francie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Korsika - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Ajaccio - Letiště Autopůjčovna [AJA]
 • Letiště - Bastia Autopůjčovna [BIA]
 • Letiště - Calvi Autopůjčovna [CLY]
 • Letiště - Figari Autopůjčovna [FSC]
Město
 • Ajaccio - Autopůjčovna
 • Bastia - Autopůjčovna
 • Bonifacio - Autopůjčovna
 • Calvi - Downtown Autopůjčovna
 • Corte - Autopůjčovna
 • Ghisonaccia - Autopůjčovna
 • Ile - Rousse Autopůjčovna
 • Moriani - Autopůjčovna
 • Porticcio - Downtown Autopůjčovna
 • Porto - Vecchio Downtown Autopůjčovna
 • Propriano - Downtown Autopůjčovna

Korsika Informace o pronájmu a cestování

Jednosměrné pronájmy
Je možné vyzvednout si auto v městečku nebo na letišti a dát ho do jiného. Toto je nazýváno jednorázovým pronájmem. Je to jen možné, pokud má půjčovna automobilů kancelář v místě vyzvednutí a odklizení.Někdy je jednosměrný poplatek již zahrnut v ceně pronájmu. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je zahrnuto, nebo zda je možné takovou cestu provést.

Potřebujete si rezervovat vůz?
Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

Kde zaparkovat pronajaté auto v Korsika
Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

Kam můžu jít s pronajatým autem
Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

Povinné doklady k pronájmu automobilu
K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Korsika pronájem automobilů v průměru 8.67 na základě hodnocení 6.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr B.J.J.M.
Europcar

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

August 02, 2014

Autopůjčovna Europcar

Auto, které jsme dostali, bylo zbrusu nové a splnilo očekávání, které jsme měli. měli jsme radost z jízdy po korsice.rnnávrh na zlepšení pro europecar: v registraci je zapotřebí mnoho osobních údajů, které se již mohly dostat předem. to by mohlo snížit čekací dobu na letišti při výběru auta!

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily