Autopůjčovna Hezké

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Hezké Autopůjčovna

Autopůjčovny v Hezké Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Hezké, Francie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Hezké, Francie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Hezké, Francie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Hezké Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Hezké, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Hezké Francie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Hezké - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Nice Autopůjčovna [NCE]
 • Letiště - Nice T2 Autopůjčovna [NCE]
Vlakové nádraží
 • Pěkná - železniční Stanice Sncf Autopůjčovna
  Město
  • Nice - Promenade Des Anglais Autopůjčovna
  • Pěkná - Route De Grenoble Autopůjčovna
  • Pěkný - Carros Autopůjčovna
  • Pěkný - Centrum Autopůjčovna

  Hezké Informace o pronájmu a cestování

  Pojištění automobilů
  Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

  Povinné doklady k pronájmu automobilu
  K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

  Prohlídka s sebou pronajaté auto
  Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

  Omezení pronájmu vozidel v Hezké
  Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

  Zařízení elektronického mýtného v Hezké
  Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Hezké pronájem automobilů v průměru 9.67 na základě hodnocení 6.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Ms Jean
  Citer

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  October 12, 2014

  Snadný!

  Rychlá, snadná, dobrá zkušenost!

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily