Autopůjčovna Colmar

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Colmar Autopůjčovna

Autopůjčovny v Colmar Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Colmar, Francie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Colmar, Francie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Colmar, Francie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Colmar Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Colmar, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Colmar Francie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Colmar - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Colmar Autopůjčovna [CMR]
  Vlakové nádraží
  • Colmar - Vlakové Nádraží Autopůjčovna
   Město
   • Colmar - Autopůjčovna
   • Colmar - Průmyslová Zóna Sever Autopůjčovna

   Colmar Informace o pronájmu a cestování

   Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Colmar
   Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

   Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
   Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

   Kde zaparkovat pronajaté auto v Colmar
   Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

   Pravidla a podmínky
   Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

   Omezení pronájmu vozidel v Colmar
   Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily