Autopůjčovna Vaasa

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Vaasa Autopůjčovna

Autopůjčovny v Vaasa Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Vaasa, Finsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Vaasa, Finsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Vaasa, Finsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Vaasa Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Vaasa, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Vaasa Finsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Vaasa - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Vaasa Autopůjčovna [VAA]
  Vlakové nádraží
  • Vaasa - železnice Autopůjčovna
   Město
   • Vaasa - Autopůjčovna

    Vaasa Informace o pronájmu a cestování

    Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Vaasa
    Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

    Pravidla a podmínky
    Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Omezení pronájmu vozidel v Vaasa
    Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

    Oblíbené destinace
    Pronájem auta v Vaasa je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily