Autopůjčovna Rovaniemi

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Rovaniemi Autopůjčovna

Autopůjčovny v Rovaniemi Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Rovaniemi, Finsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Rovaniemi, Finsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Rovaniemi, Finsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Rovaniemi Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Rovaniemi, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Rovaniemi Finsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Rovaniemi - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Rovaniemi - Letiště Autopůjčovna [RVN]
  Vlakové nádraží
  • Nádraží - Rovaniemi Autopůjčovna
   Město
   • Centra - Města Rovaniemi Autopůjčovna
   • Rovaniemi - Hotel Santa Claus Autopůjčovna

   Rovaniemi Informace o pronájmu a cestování

   Potřebujete si rezervovat vůz?
   Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

   Oblíbené destinace
   Pronájem auta v Rovaniemi je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

   Požadavky na věk v Rovaniemi
   Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

   Nejlepší ceny za pronájem v Rovaniemi
   Použijte naši webovou stránku k porovnání cen pronájmu pro Rovaniemi.Vyberte místo, čas vyzdvižení a odchod. Seznam dostupných vozů zobrazí a vybere auto, které vám nejlépe vyhovuje. Přečtěte si podrobné podmínky pronájmu a dokončete rezervaci. Může to být tak jednoduché.

   Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
   Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Rovaniemi pronájem automobilů v průměru 9.33 na základě hodnocení 6.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Ludovic
   Green Motion

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   April 01, 2016

   Dokonalá službarnve všech klimatických podmínkách finska

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily