Autopůjčovna Kuopio

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Kuopio Autopůjčovna

Autopůjčovny v Kuopio Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Kuopio, Finsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Kuopio, Finsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Kuopio, Finsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Kuopio Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Kuopio, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Kuopio Finsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Kuopio - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Kuopio Autopůjčovna [KUO]
  Vlakové nádraží
  • Kuopio - Nádraží Autopůjčovna
   Město
   • Centru - Města Kuopio Autopůjčovna

    Kuopio Informace o pronájmu a cestování

    Požadavky na věk v Kuopio
    Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

    Připravit pozor teď!
    Připravte se na dovolenou do Kuopio? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

    Žádné starosti s pronajatým vozem
    Mnoho autopůjčoven nabízí kompletní kryt balíček, aby se bezpráví dovolenou. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, jaké pojištění jsou nabízeny.

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Omezení pronájmu vozidel v Kuopio
    Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily