Autopůjčovna Káhira

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Káhira Autopůjčovna

Autopůjčovny v Káhira Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Káhira, Egypt

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Káhira, Egypt. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Káhira, Egypt.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Káhira Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Káhira, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Káhira Egypt Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Káhira - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
  • Káhirské - Letiště T1 Autopůjčovna [CAI]
  • Káhirské - Letiště T3 Autopůjčovna [CAI]
Město
  • Cairo - Maadi Autopůjčovna
  • Cairo - Nové Cairo Downtown Mall Autopůjčovna
  • Cairo - Pátý Osídlení Autopůjčovna
  • Káhira - Autopůjčovna
  • Káhira - Meridien Heliopolis Autopůjčovna
  • Káhira - Městostars Mall Autopůjčovna
  • Káhira - Obour Město Chrysler Autopůjčovna
  • Zamalek - Downtown Autopůjčovna

Káhira Informace o pronájmu a cestování

Omezení pronájmu vozidel v Káhira
Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

Kde zaparkovat pronajaté auto v Káhira
Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

Zařízení elektronického mýtného v Káhira
Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

Povinné doklady k pronájmu automobilu
K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

Svoboda řízení tam, kde chcete
Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily