Autopůjčovna Zadar

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Zadar Autopůjčovna

Autopůjčovny v Zadar Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Zadar, Chorvatsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Zadar, Chorvatsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Zadar, Chorvatsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Zadar Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Zadar, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Zadar Chorvatsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Zadar - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Zadar Autopůjčovna [ZAD]
  Vlakové nádraží
  • Nádraží - Zadar Autopůjčovna
   Přístav
   • Zadar - Port Autopůjčovna
    Město
    • Centra - Města Zadar Autopůjčovna
    • Zadar - Hlavní Autobusové Nádraží Autopůjčovna
    • Zadar - Hotel Doručení Autopůjčovna

    Zadar Informace o pronájmu a cestování

    Zařízení elektronického mýtného v Zadar
    Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

    Kam můžu jít s pronajatým autem
    Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

    Letět a řídit
    Ať už jedete na služební cestu nebo na dovolenou; na letišti můžete začít svůj nájem hned po odletu z letadla. Na všech hlavních letištích máme půjčovnu aut. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

    Povinné doklady k pronájmu automobilu
    K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

    Oblíbené destinace
    Pronájem auta v Zadar je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Zadar pronájem automobilů v průměru 9.41 na základě hodnocení 17.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Michael Borre
    Croatia Modus Rent Servis

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    July 11, 2015

    Známky

    Nebylo tak snadné najít kancelář na letišti.rndoporučujeme lepší znamení, které by zákazníkům pomohly.rnvšechno ostatní bylo perfektní!rnvelmi pěkný chlapík, s kým si mluvit!

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Ms Susana
    Croatia Avant Car

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    June 25, 2015

    Skvělý! Jeden Malý Detail ...

    Dobré odpoledne,rnrncelkově byla moje zkušenost skvělá! miloval auto a každý byl opravdu milý a užitečný v avant car.rnjediná myšlenka, kterou bych změnila v běžných postupech, byla skutečnost, že konečná cena, kterou jsem si myslela, že budu platit, nebyla vlastně konečná cena, protože pojištění nebylo zahrnuto. dobré, že to nebylo drahé, ale pro zákazníky, kteří chtějí pronajmout delší dobu, by mohlo být takové, že to není překvapení!

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Christian
    Right Cars

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    June 20, 2015

    Vynikající!

    Všechno bylo perfektní. nebyla tam fronta a zaměstnanci společnosti rentalcargeoup se už na letišti báli, byl pořád hodný!rncena a auto byly také v pořádku.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Jean-Pierre
    Europcar

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    June 16, 2015

    Nex auto!

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Jeroen
    Sixts

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    June 01, 2015

    Kvalita, Levné, Dobrá Služba

    Velmi přátelská pomoc mladých zaměstnanců na letišti v zadaru. Účinné, důvěryhodné, kvalitní vozy a velmi konkurenční ceny! myslím, že jen / zejména mimo sezónu?

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily