Autopůjčovna Záhřeb

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Záhřeb Autopůjčovna

Autopůjčovny v Záhřeb Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Záhřeb, Chorvatsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Záhřeb, Chorvatsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Záhřeb, Chorvatsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Záhřeb Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Záhřeb, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Záhřeb Chorvatsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Záhřeb - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - V Záhřebu Autopůjčovna [ZAG]
  Město
  • Centru - Města Záhřeb Autopůjčovna
  • Zagreb - Hotel Esplanade Autopůjčovna

  Záhřeb Informace o pronájmu a cestování

  Potřebujete si rezervovat vůz?
  Když máte potíže při rezervaci nebo je třeba poradit, vždy nás můžete kontaktovat pone nebo živým rozhovorem. Můžeme vám poradit nebo pomoci během procesu rezervace. Naše telefonní číslo je na našich webových stránkách.

  Další ovladače
  Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

  Prohlídka s sebou pronajaté auto
  Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

  Řízení vašeho pronajatého vozu v Záhřeb
  Řízení vašeho pronajatého vozu v Záhřeb je pohodlný způsob, jak cestovat do cíle.Nezáleží na žádném rozvrhu autobusu / vlaku, což znamená, že budete mít více času na svůj cíl. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny za pronájem auta.

  Létání často?
  Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Záhřeb pronájem automobilů v průměru 9.39 na základě hodnocení 23.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Stephen
  CarTrawler

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  July 20, 2016

  Spokojený

  Všechno proběhlo velmi dobře s pronájmem. jediný malý problém, který jsem měl, bylo zařízení wifi, které jsem pronajal, protože auto nefungovalo. zdá se, že je opakující se problém. bylo to rychlé, když jsem odešel z účtu. skvělá společnost. já bych je znovu použil.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Gilles
  CarTrawler

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  July 14, 2016

  Obecně Platí: DobrÝ

  Ne drahé a slušné služby.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Gavin Jacques
  Croatia Modus Rent Servis

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  July 06, 2016

  Skvělé Zážitky

  Bez komentáře

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Evgenii
  Croatia Oryx

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  June 24, 2016

  Jen úžasné Pocity

  1. auto bylo perfektní, lepší akce, než jsme očekávalirn2. personál byl přátelský a užitečný na obou stranách - vyzvednutí a návratrnrnurčitě vám doporučujeme všem našim přátelům.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mrs Snjezana
  Sixts

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  May 23, 2016

  Láskavě personál, výborně auto a přijatelná cena

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily