Autopůjčovna Split

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Split Autopůjčovna

Autopůjčovny v Split Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Split, Chorvatsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Split, Chorvatsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Split, Chorvatsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Split Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Split, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Split Chorvatsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Split - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Split Autopůjčovna [SPU]
  Vlakové nádraží
  • Split - železniční Stanice Autopůjčovna
   Přístav
   • Split - Port Autopůjčovna
    Hotel Delivery
    • Dodávka - Hotel Split Autopůjčovna
     Město
     • Rozdělení - Le Meridien Lav Autopůjčovna
     • Rozdělit - Autopůjčovna
     • Split - Trstenik Autopůjčovna

     Split Informace o pronájmu a cestování

     Oblíbené destinace
     Pronájem auta v Split je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

     Pojištění automobilů
     Při většině autopůjčoven je dodáván standardní bezvízový systém (CDW). Toto pokrývá veškeré možné škody na Vašem autopůjčovně. Přebytek / odpočitatelná částka je částka, za kterou jste zodpovědní, ale někdy pronájem automobilů nabízí další pojištění ke snížení přebytku / odpočtu. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, které pojištění jsou zahrnuty a které jsou nepovinné.

     Požadavky na věk v Split
     Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

     Další ovladače
     Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

     Připravit pozor teď!
     Připravte se na dovolenou do Split? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

     Pronájem aut

     Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Split pronájem automobilů v průměru 9.55 na základě hodnocení 22.

     Hodnoceno:
     Společnost:

     Mr Robert
     CarTrawler

     Servis nájemní skupiny:

     PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

     5

     August 05, 2016

     Skvělá Zkušenost

     Všechno šlo podle plánu, bez problémů. když jsem si vybral vůz, byl jsem zdarma vylepšen na bmw, protože auto, které jsem rezervoval, nebylo k dispozici !!!

     Hodnoceno:
     Společnost:

     Mr kjell
     CarTrawler

     Servis nájemní skupiny:

     PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

     5

     July 16, 2016

     Dobrá Služba

     Byli hezké auto a osobní byl rychlý a zdvořilýrnbudu si pronajmout příští rok také

     Hodnoceno:
     Společnost:

     Mr Leif Roald
     CarTrawler

     Servis nájemní skupiny:

     PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

     5

     July 15, 2016

     Žádné Výzvy.

     Všechno probíhalo hladce s pronájmem. vzhledem k tomu, že auto, které jsem si rezervoval, nebyl k dispozici v okamžiku, kdy jsem získal bezplatný upgrade. mám nabídku na dodatečné pojištění, ale již jsem ji koupil online, takže nebyl žádný tlak na nákup dodatečné bezpečnosti na místě. chystáte se za skvělou zkušenost s pronájmem!

     Hodnoceno:
     Společnost:

     Ms Dora
     Sixts

     Servis nájemní skupiny:

     PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

     5

     July 01, 2016

     Více Zaměstnanců

     Když jsem přišel, bylo 20 lidí, takže jsem čekal na 1,5 hodiny, abych dostal auto. možná, že v těchto letních měsících může být více zaměstnanců?

     Hodnoceno:
     Společnost:

     Mr Ian
     Sixts

     Servis nájemní skupiny:

     PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

     5

     June 07, 2016

     Pronájem Aut Split - Vw Golf Tdi

     Jednoduchý přímý výběr. skvělý personál. snadné spuštění. jediný důvod, proč jsem mu dal jen 4/5, byl jednoduše až k zaměstnancům, kteří se mě snažili přesvědčit, abych koupil palivo od nich, namísto standardních stanic. Řekl bych, že to bude nejméně o 10% levnější! bylo by to ...? nevím. pokud ano, proč nás neinformujte předem, abychom se o tom mohli informovaně rozhodnout, místo aby se cítili jako tvrdý prodej (i když, jak říkám, nevím, jestli to bylo). pouze kritika! jiné než to, skvělé a důrazně doporučuji.

     Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily