Autopůjčovna Pula

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Pula Autopůjčovna

Autopůjčovny v Pula Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Pula, Chorvatsko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Pula, Chorvatsko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Pula, Chorvatsko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Pula Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Pula, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Pula Chorvatsko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Pula - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Pula Autopůjčovna [PUY]
  Hotel Delivery
  • Pula - Hotel Dodávka Autopůjčovna
   Město
   • Centra - Města Pula Autopůjčovna

    Pula Informace o pronájmu a cestování

    Zařízení elektronického mýtného v Pula
    Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

    Děti a děti
    Autopůjčovna nabízí také dětské / dětské sedačky / posilovače. Je důležité, aby vaše dítě / dítě cestovalo pohodlně a bezpečně. Při vyzvednutí autopůjčovny si můžete požádat o dětskou / dětskou sedačku / posilovač. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Dbejte na to, že dětská / dětská sedačka / posilovače jsou závislé na dostupnosti autopůjčoven.

    Proč bych si měl půjčit auto?
    Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

    Jednosměrné pronájmy
    Je možné vyzvednout si auto v městečku nebo na letišti a dát ho do jiného. Toto je nazýváno jednorázovým pronájmem. Je to jen možné, pokud má půjčovna automobilů kancelář v místě vyzvednutí a odklizení.Někdy je jednosměrný poplatek již zahrnut v ceně pronájmu. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je zahrnuto, nebo zda je možné takovou cestu provést.

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Pula pronájem automobilů v průměru 9.78 na základě hodnocení 9.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Martin
    Sixts

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    April 20, 2015

    Perfektní!

    Bez komentáře

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Zdravko
    Croatia Oryx

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    March 28, 2015

    Dobrý

    Bez komentáře

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mrs Olga
    Croatia Modus Rent Servis

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    August 16, 2014

    Půjčení Auta

    Museli jsme počkat na to, co bylo v hotelu 40 minut, protože jsme se museli podívat na hotel kvůli dopravní zácpě, ale všechny ostatní byly velmi profesionální, zástupce byl přátelský a užitečný, zvláštní výhoda, díky které jsme si vybrali tuto společnost. bez příplatku za předčasné spuštění, takže si budeme opět vybírat firmu a skupinu autopůjčoven

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mrs Oxana
    Croatia Modus Rent Servis

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    August 16, 2014

    Dokonalá Služba

    Bez komentáře

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily