Autopůjčovna Rio De Janeiro

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Rio De Janeiro Autopůjčovna

Autopůjčovny v Rio De Janeiro Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Rio De Janeiro, Brazílie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Rio De Janeiro, Brazílie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Rio De Janeiro, Brazílie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Rio De Janeiro Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Rio De Janeiro, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Rio De Janeiro Brazílie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Rio De Janeiro - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
  • Rio - De Janeiro Letiště Galeao Autopůjčovna [GIG]
  • Rio - De Janerio Letiště Santos Dumont Autopůjčovna [SDU]
Město
  • Centru - Města Santa Cruz Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Duque De Caxias Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Extra Niteroí Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Madureira Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Novo Rio Bus Station Autopůjčovna
  • Rio - De Janeiro Tijuca Autopůjčovna
  • Santa - Cruz Loja De Rua Autopůjčovna

Rio De Janeiro Informace o pronájmu a cestování

Kde si půjčit auto?
Nabízíme pronájem automobilů ve většině měst a letišť po celém světě. Podívejte se na naše webové stránky, pokud nabízíme pronájem automobilů na místě, kam cestujete. Pokud ve městě neexistuje půjčovna aut, kterou chcete pronajmout, podívejte se na nejbližší velké město / letiště do vašeho umístění.

Další ovladače
Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

Jednosměrné pronájmy
Je možné vyzvednout si auto v městečku nebo na letišti a dát ho do jiného. Toto je nazýváno jednorázovým pronájmem. Je to jen možné, pokud má půjčovna automobilů kancelář v místě vyzvednutí a odklizení.Někdy je jednosměrný poplatek již zahrnut v ceně pronájmu. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je zahrnuto, nebo zda je možné takovou cestu provést.

Překročení hranic zemí
K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

Děti a děti
Autopůjčovna nabízí také dětské / dětské sedačky / posilovače. Je důležité, aby vaše dítě / dítě cestovalo pohodlně a bezpečně. Při vyzvednutí autopůjčovny si můžete požádat o dětskou / dětskou sedačku / posilovač. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Dbejte na to, že dětská / dětská sedačka / posilovače jsou závislé na dostupnosti autopůjčoven.

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Rio De Janeiro pronájem automobilů v průměru 9.33 na základě hodnocení 6.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr CARLOS HERNAN
CarTrawler

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

April 04, 2016

Doprava

Vše, jak jsem očekával.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily