Bosna A Hercegovina Autopůjčovna

Kde chcete pronajmout auto?

 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Půjčovna aut v Bosna a Hercegovina | Najděte levný pronájem automobilu Bosna a Hercegovina

Autopůjčovny v Bosna a Hercegovina | Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů půjčovny v Bosna a Hercegovina

Rentcargroup, nezávislá broker online, vám nabízí slevy v téměř všech velkých městech v zemi Bosna a Hercegovina. Najdete z malého hospodářství pronájem automobilů až po luxusní automobily. Chcete-li podnik nebo volno, máme tu pronájem automobilu, který hledáte v Bosna a Hercegovina.

Náš rezervační systém pro pronájem automobilů je snadný, rychlý a bezpečný. Začněte tím, že vyplníte své cestovní údaje v cenové nabídce vlevo a získáte srovnání pro pronájem automobilů ve státě Bosna a Hercegovina. Najme si auto a užijte si - cestování - objevte Bosna a Hercegovina.

Bosna a Hercegovina Srovnání autopůjčovny | Snadné on-line pronájem automobilů porovnává ceny všech hlavních dodavatelů ve státě Bosna a Hercegovina. Proveďte vše pro vás a porovnejte všechny firmy a ceny za pronájem automobilů.

Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina Partneři autopůjčoven

Umístění autopůjčovny v Bosna a Hercegovina

Pronájem aut

Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Bosna a Hercegovina pronájem automobilů v průměru 9.43 na základě hodnocení 2.

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Erol
Bosnia Herzegovina Kapitals Rent a Car

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

4

April 08, 2014

Oni didnt přijímat kreditní kartu

Hodnoceno:
Společnost:

Mr Vedat
Europcar

Servis nájemní skupiny:

PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

5

March 23, 2014

Na Dolní Straně ..

Cestující obvykle cestují na dovolené a víkendy. a když je navíc účtován poplatek za vyzdvihnutí nebo vrácení autopůjčovny v neděli ráno, není to v pořádku.

Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily