Autopůjčovna Charleroi

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Charleroi Autopůjčovna

Autopůjčovny v Charleroi Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Charleroi, Belgie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Charleroi, Belgie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Charleroi, Belgie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Charleroi Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Charleroi, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Charleroi Belgie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Charleroi - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Brusel South Charleroi Autopůjčovna [CRL]
  Město
  • Charleroi - Marchienneaupont Autopůjčovna
  • Město - Charleroi Autopůjčovna

  Charleroi Informace o pronájmu a cestování

  Jaké pojištění má moje pronajaté auto?
  Pronajaté automobily mají většinou standardní pojištění zahrnuté v nájemní ceně a někdy i půjčovny automobilů nabízejí způsoby, jak snížit přebytek / odpočitatelnost.Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, zda jsou nabízeny balíky Full Protection / Complete Cover a jaký je přesně tento poplatek.

  Oblíbené destinace
  Pronájem auta v Charleroi je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Charleroi
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Prohlídka s sebou pronajaté auto
  Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

  Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
  Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Charleroi pronájem automobilů v průměru 9.50 na základě hodnocení 8.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mrs Camille
  Europcar

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  April 24, 2015

  Dobrý

  Bez komentáře

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr PANAGIOTIS
  Europcar

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  March 17, 2015

  Vynikající Zkušenosti

  Chtěl bych opravdu rád, kdy by někdo na nás čekal ráno při návratu auta.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr NIKOLAOS
  Europcar

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  March 17, 2015

  Skvělé Zážitky

  Bez komentáře

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily