Autopůjčovna Tirana

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Tirana Autopůjčovna

Autopůjčovny v Tirana Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Tirana, Albánie

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Tirana, Albánie. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Tirana, Albánie.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Tirana Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Tirana, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Tirana Albánie Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Tirana - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Tirana Autopůjčovna [TIA]
  Město
  • Tirana - Autopůjčovna
  • Tirana - Hotel Hilton Inn Autopůjčovna

  Tirana Informace o pronájmu a cestování

  Kam můžu jít s pronajatým autem
  Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

  Mezinárodní jednosměrné autopůjčovny
  Někdy je možné si pronajmout mezinárodní pronájem. Záleží na zemi, umístění a půjčovně. Zadejte místo vyzvednutí a vynechání místa na našich webových stránkách. Pokud jsou vozy ukázány, je možné uskutečnit tento mezinárodní cestu jedním směrem.Přečtěte si podrobné podmínky pro omezení a eventuální poplatky.

  Kde zaparkovat pronajaté auto v Tirana
  Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

  Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Tirana
  Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

  Pravidla a podmínky
  Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Tirana pronájem automobilů v průměru 9.25 na základě hodnocení 8.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Avraham
  surprice

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  July 13, 2015

  Velmi Dobře

  Nemám zkušenosti s jinými společnostmi na pronájem automobilů v albánii, ale mohu říci, že společnost surprice splňuje naše očekávání a služby na letišti

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Giovanni
  surprice

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  5

  June 03, 2015

  Nejlepší Cena A Nejlepší Zdvořilost. Velmi Velmi Dobrý

  Nejlepší cena a nejlepší zdvořilost. velmi velmi dobrý!!!

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Mr Gazmen
  Enterprise

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  January 20, 2015

  Dobrý Dojem

  Rychlá a přesná služba. rychle vyplnit papíry a rychle zpracovat, když jsem vrátil auto. určitě bych doporučil mým přátelům.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily