Autopůjčovna Syros

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Syros Autopůjčovna

Autopůjčovny v Syros Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Syros, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Syros, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Syros, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Syros Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Syros, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Syros Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Syros - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Syros - Letiště Autopůjčovna [JSY]
  Přístav
  • Syros - Port Autopůjčovna
   Hotel Delivery
   • Syros - Hotel Dodávka Autopůjčovna
    Město
    • Syros - Centrum Autopůjčovna
    • Syros - Hotel Diogeni Autopůjčovna
    • Syros - Hotel Nisaki Autopůjčovna

    Syros Informace o pronájmu a cestování

    Porovnání nájemného
    Na našich webových stránkách nabízíme mnoho vozů. Od malých vozů až po exkluzivní auta; tam je vždy ten správný vůz pro vás. Podívejte se na naše webové stránky a srovnejte sazby z různých autopůjčoven.

    Požadavky na věk v Syros
    Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

    Prohlídka s sebou pronajaté auto
    Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

    Překročení hranic zemí
    K hraničním přechodům není vždy povoleno. To většinou závisí na místě a půjčovnu aut. Pokud to dovolí, má většinou příplatek. Chcete-li zjistit, kolik je zvláštní poplatek, zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu. Některé země mají omezení nebo dokonce zakázáno překračovat hranice.

    Kde zaparkovat pronajaté auto v Syros
    Doporučujeme zaparkovat si pronajaté auto na bezpečném místě, například v garáži. To je pro vás a vaše pronajaté auto bezpečnější. Někdy je možnost zaparkovat vaše pronajaté auto na okraji města nebo tam odtud městskou hromadnou dopravou. Tím ušetříte drahé náklady na parkování v centru města.

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily