Autopůjčovna Soluň

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Soluň Autopůjčovna

Autopůjčovny v Soluň Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Soluň, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Soluň, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Soluň, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Soluň Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Soluň, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Soluň Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Soluň - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Thessaloniki Autopůjčovna [SKG]
  Vlakové nádraží
  • Soluňské - Vlakové Nádraží Autopůjčovna
   Hotel Delivery
   • Thessaloniki - Hotel Dodávka Autopůjčovna
    Město
    • Praha - Centrum Autopůjčovna
    • Soluňský - Přístav Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Downtown The Met Hotel Autopůjčovna
    • Thessaloniki - G.papandreou Street Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Georgikis Scholis Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Intersalonica Downtown Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Menemeni Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Peraia Downtown Autopůjčovna
    • Thessaloniki - Queen Olga Hotel Autopůjčovna
    • Thessaloniki - The Met Hotel Autopůjčovna

    Soluň Informace o pronájmu a cestování

    Oblíbené destinace
    Pronájem auta v Soluň je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

    Zařízení elektronického mýtného v Soluň
    Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

    Povinné doklady k pronájmu automobilu
    K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

    Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
    Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

    Kam můžu jít s pronajatým autem
    Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Soluň pronájem automobilů v průměru 9.33 na základě hodnocení 6.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    5

    Všechno Je Uspokojivé

    Vždycky se cítím obavou při pronájmu vozů kvůli minulým špatným zkušenostem. byl jsem příjemně překvapen úrovní služby a průhledností. vše proběhlo v pořádku. auto bylo opravdu dobré. určitě bych znovu použil rozpočet, stejně jako pronájem cargroup.

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily