Autopůjčovna Naxos

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Naxos Autopůjčovna

Autopůjčovny v Naxos Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Naxos, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Naxos, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Naxos, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Naxos Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Naxos, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Naxos Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Naxos - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Naxos - Letiště Autopůjčovna [JNX]
  Město
  • Agia - Anna Naxos Ostrov Autopůjčovna
  • Naxos - Agia Anna Beach Autopůjčovna
  • Naxos - Agia Anna Downtown Autopůjčovna
  • Naxos - Agios Prokopios Autopůjčovna
  • Naxos - Centrum Autopůjčovna
  • Naxos - Hotel Adriani Grotta Autopůjčovna
  • Naxos - Hotel Apollo Grotta Autopůjčovna
  • Naxos - Hotel Sofi Grotta Autopůjčovna
  • Naxos - Ioannou Paparigopoulou Autopůjčovna
  • Naxos - Port Autopůjčovna

  Naxos Informace o pronájmu a cestování

  Pronájem auta pro zvláštní příležitosti
  Cestujete na pracovní smlouvu nebo jen navštěvujete svou velkou matku? Na našich webových stránkách nabízíme několik různých typů vozů. Od malých ekonomických vozů až po 9 míst.K dispozici je půjčovna automobilů pro každou příležitost. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

  Kam můžu jít s pronajatým autem
  Pokud máte s pronajatým vozem vůz, můžete řídit kamkoli, pokud dodržujete místní dopravní předpisy / zákony. Buďte odpovědným řidičem a nepokoušejte se sjetým autem. Mohlo by to zabránit nepříjemným překvapením, jako jsou překročení jízdenek nebo dokonce nehody.Mějte na paměti, že ne všechny pronajaté společnosti dovolují, aby jejich vozy byly přijaty na trajekt. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda jsou nějaká omezení.

  Omezení pronájmu vozidel v Naxos
  Ze silnice, na ledě, nedokončené řeky a / nebo potoky jsou vypnuty s pronajatým autem. Dokonce i s vozem 4x4. Informujte místní půjčovnu, pokud existují nějaká omezení.

  Požadavky na věk v Naxos
  Minimální věk k pronájmu automobilu je 21, ale řada autopůjčoven používá řidičský poplatek mladým řidičům ve věku od 21 do 24 let. Mladí řidiči mohou většinou pronajmout mini nebo kompaktní automobilové skupiny. Maximální věk závisí na pronájmu automobilu. Podívejte se na podrobné podmínky pronájmu věkových pravidel.

  Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
  Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily