Autopůjčovna Lesbos

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Lesbos Autopůjčovna

Autopůjčovny v Lesbos Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Lesbos, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Lesbos, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Lesbos, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Lesbos Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Lesbos, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Lesbos Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Lesbos - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Lesbos - Letiště Autopůjčovna [MJT]
  Hotel Delivery
  • Lesbos - Mytilini Hotel Dodávka Autopůjčovna
   Město
   • Lesbos - Centrum Autopůjčovna
   • Lesbos - Island / Lesbos Port Centrum Autopůjčovna
   • Lesbos - Mytilini Autopůjčovna
   • Lesbos - Petra Autopůjčovna
   • Lesbos - Skala Eressou Autopůjčovna
   • Petra - / Ostrov Lesbos Autopůjčovna

   Lesbos Informace o pronájmu a cestování

   Řízení vašeho pronajatého vozu v Lesbos
   Řízení vašeho pronajatého vozu v Lesbos je pohodlný způsob, jak cestovat do cíle.Nezáleží na žádném rozvrhu autobusu / vlaku, což znamená, že budete mít více času na svůj cíl. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny za pronájem auta.

   Létání často?
   Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

   Povinné doklady k pronájmu automobilu
   K pronájmu automobilu musíte mít řidičský průkaz nejméně 1 rok, platnou průkaz totožnosti nebo pas a kreditní kartu ve jménu hlavního řidiče. Některá místa vyžadují také mezinárodní licenci řidičů. Podrobnější informace o získání mezinárodní licence řidiče získáte na místní policejní stanici nebo dopravním úřadě.

   Prohlídka s sebou pronajaté auto
   Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

   Zařízení elektronického mýtného v Lesbos
   Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily