Autopůjčovna Korfu

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Korfu Autopůjčovna

Autopůjčovny v Korfu Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Korfu, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Korfu, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Korfu, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Korfu Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Korfu, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Korfu Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Korfu - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Korfu Autopůjčovna [CFU]
  Město
  • Centra - Města Korfu Autopůjčovna
  • Corfu - Ag. Ioannis Peristeron Autopůjčovna
  • Corfu - Cruise Terminal Autopůjčovna
  • Corfu - Ermones Autopůjčovna
  • Corfu - Ethniki Lefkimi Autopůjčovna
  • Corfu - Glyfada Autopůjčovna
  • Corfu - Gouvia Autopůjčovna
  • Corfu - Nafsikas Autopůjčovna
  • Corfu - Paleokastritsa Autopůjčovna
  • Korfu - Axaravi Autopůjčovna
  • Korfu - Port Autopůjčovna

  Korfu Informace o pronájmu a cestování

  Další ovladače
  Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

  Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
  Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

  Proč bych si měl půjčit auto?
  Vyplatí se pronájem vozu, protože kolem je docela dost míst, kam se můžete vydat. Navíc vám to ušetří čas. Kontrolujte naše webové stránky o konkurenčních nájemních cenách a přečtěte si podrobné podmínky pronájmu.

  Zařízení elektronického mýtného v Korfu
  Silniční silnice jsou v mnoha zemích velmi běžné. Můžete je platit hotově nebo kreditní / debetní kartou. Někdy nabízejí autopůjčovny elektronické mýtné zařízení, které umožňují automaticky provádět elektronické platby pomocí vaší kreditní karty. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak předat jakoukoli bariéru mýtného. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, zda je tato nabídka nabízena.

  Připravit pozor teď!
  Připravte se na dovolenou do Korfu? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

  Pronájem aut

  Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Korfu pronájem automobilů v průměru 8.67 na základě hodnocení 6.

  Hodnoceno:
  Společnost:

  Servis nájemní skupiny:

  PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

  4

  Dobrá Zkušenost

  Bez komentáře

  Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily