Autopůjčovna Kefalonia

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Kefalonia Autopůjčovna

Autopůjčovny v Kefalonia Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Kefalonia, Řecko

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Kefalonia, Řecko. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Kefalonia, Řecko.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Kefalonia Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Kefalonia, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Kefalonia Řecko Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Kefalonia - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Kefalonia Autopůjčovna [EFL]
  Přístav
  • Kefalonia - Argostoli Port Autopůjčovna
   Město
   • Kefalonia - Downtown Autopůjčovna
   • Kefalonia - Lassi Autopůjčovna
   • Kefalonia - Lixouri Downtown Autopůjčovna
   • Kefalonia - Rizospaston Autopůjčovna

   Kefalonia Informace o pronájmu a cestování

   Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
   Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

   Další ovladače
   Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

   Žádné poplatky za kreditní kartu za zrušení v Kefalonia
   Rezervace můžete zrušit až do 7 dnů od rezervace. Pokud vaše pronájem začíná za méně než 7 dní, můžete bezplatně zrušit až 48 hodin před zahájením pronájmu.Neúčtujeme žádné kreditní karty ani rezervační poplatky.

   Pravidla a podmínky
   Abyste předešli nepříjemným překvapením, přečtěte si podrobné podmínky pronájmu. Smluvní podmínky se značně liší mezi autopůjčovnami.Podívejte se na naše webové stránky o smluvních podmínkách

   Připravit pozor teď!
   Připravte se na dovolenou do Kefalonia? Nezapomeňte si objednat auto, pokud nemáte přepravu z letiště do cíle. K dispozici je široký výběr aut z půjčovny na cílovém letišti. Vyberte auto, které splní vaše přání a začněte si užívat vaší dovolené!

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily