Autopůjčovna Praha

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Praha Autopůjčovna

Autopůjčovny v Praha Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Praha, Česká republika

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Praha, Česká republika. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Praha, Česká republika.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Praha Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Praha, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Praha Česká republika Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Praha - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Praha Autopůjčovna [PRG]
  Vlakové nádraží
  • Železniční - Stanice Praha Autopůjčovna
   Město
   • Pařížská - Praha Autopůjčovna
   • Praha - Centrum Autopůjčovna
   • Praha - Hotel Dodávka Autopůjčovna

   Praha Informace o pronájmu a cestování

   Letět a řídit
   Ať už jedete na služební cestu nebo na dovolenou; na letišti můžete začít svůj nájem hned po odletu z letadla. Na všech hlavních letištích máme půjčovnu aut. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

   Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
   Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

   Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
   Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

   Nejlepší ceny za pronájem auta
   Rentcargroup nabízí levné ceny pronájmu pro mnoho míst. Od levných malých vozů po minivany je pro vás vždy auto. Podívejte se na naše webové stránky za nejlepší ceny.

   Další ovladače
   Pronájem auta může být řízeno pouze hlavním řidičem, ale někdy půjčovna automobilů nabízí další řidiče za malý příplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je to zvláštní poplatek. Chcete-li přidat další řidiče, musí být přítomen další řidič při vyzvednutí auta, protože bude muset také prokázat řidičský průkaz. Některá omezení mohou platit.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Praha pronájem automobilů v průměru 9.60 na základě hodnocení 25.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Desmond
   Czech Republic Budget

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   June 14, 2016

   Velké Zážitky Z Pronájmu Automobilů V Praze

   Pronajal auto 10 dní v praze. cena byla správná a bylo nám nabídnuto bezplatné navýšení velikosti auta, protože půjčovna neměla velikost, kterou jsme si pronajali.rnto vše je úžasný zážitek.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Peter
   CarTrawler

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   June 07, 2016

   Skvělá - Žádné Potíže - Online Rezervace - Rychlé Služby - Do

   Zarezervoval jsem si vozidlo on-line na týden od kanady v rent + a musím říci, že služba byla vynikající. rychle, bez problémů - úředník mluví anglicky bez problému. původně rezervoval vw golf a byl modernizován na mondeo bez příplatku, protože neměli v té době k dispozici golf. auto bylo čisté, téměř nové. jsem velmi šťastný zákazník a v budoucnu určitě využiji stejnou agenturu. způsob, jak jít !!!! pokračuj v dobré práci !!!! to se počítá.rnrnděkuji. petr

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Martin
   Czech Republic Thrifty

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   May 22, 2016

   Vynikající Služba

   Chlapci byli u nás tak užiteční.rnrnmoc díky

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Stephen
   Czech Republic Thrifty

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   May 16, 2016

   Nádherný

   Můj let byl odložen na 1 hodinu. muž v pokladně thrifty se omluvil za to, že jsem počkal pár minut a dal mi vylepšené vozidlo. opravdu spokojen s autem a jejich službou. určitě je znovu použije.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Adrie
   Sixts

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   May 15, 2016

   Velmi Spokojen

   Měli jsme pozdě s online rezervací, takže všechny automobily s normálními cenami byly již přijaty a ceny na letišti v praze byly opravdu vysoké. poté, co zjistíme, že autobusová doprava bude trvat příliš dlouho, zkusili jsme ještě jednou on-line pronájem .. a voila jsme našli smart od sixtsu pronájem za opravdu dobrý obchod, který byl okamžitě připraven. všechno bylo hladké, vůz byl zbrusu nový a ani neměli pocit, že řídíte smart. příště ho určitě použijeme znovu.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily