Autopůjčovna Brno

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 692

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 679

Brno Autopůjčovna

Autopůjčovny v Brno Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Brno, Česká republika

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Brno, Česká republika. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Brno, Česká republika.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Brno Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Brno, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Brno Česká republika Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Brno - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Letiště - Brno Autopůjčovna [BRQ]
  Vlakové nádraží
  • Brno - Rail Station Autopůjčovna
   Město
   • Brno - Centrum Autopůjčovna

    Brno Informace o pronájmu a cestování

    Svoboda řízení tam, kde chcete
    Při pronájmu automobilu máte možnost řídit se tam, kde chcete, pokud budete mít na paměti místní dopravní předpisy a zákony. Vychutnejte si scenérii nebo jízdy z dohledu, abyste viděli místo v jiném místě v požadovaném časovém rozvrhu.

    Oblíbené destinace
    Pronájem auta v Brno je snadný. Můžete zjistit, kdo má na našem webu lepší ceny. Auta pro vás sama nebo při cestování se 6 osobami je pro vás vždy ten správný vůz.

    Mohu si po pronájmu pronajmout moje auto?
    Většina míst umožňuje po úředních hodinách vyzvednout nebo spadnout, ale většinou má za poplatek. Podívejte se na naše podrobné podmínky pronájmu, abyste zjistili, kolik je přesně tento zvláštní poplatek.

    Létání často?
    Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

    Žádné starosti s pronajatým vozem
    Mnoho autopůjčoven nabízí kompletní kryt balíček, aby se bezpráví dovolenou. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu a zjistěte, jaké pojištění jsou nabízeny.

    Pronájem aut

    Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Brno pronájem automobilů v průměru 9.33 na základě hodnocení 6.

    Hodnoceno:
    Společnost:

    Mr Ivan
    Sixts

    Servis nájemní skupiny:

    PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

    4

    August 04, 2014

    Absolutně žádný problém, vše fungovalo přesně

    Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily