Autopůjčovna Podgorica

Kde chcete pronajmout auto?
 Různé umístění nebo země?
Příchod:
Vrátit se:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základě hodnocen 179

4.2 / 5

         

na základě hodnocen 633

Podgorica Autopůjčovna

Autopůjčovny v Podgorica Porovnejte sazby všech hlavních poskytovatelů autopůjčoven v Podgorica, Černá Hora

Rentcargroup nabízí srovnání cen všech společností půjčovny aut v Podgorica, Černá Hora. Proč trávíte hodiny výzkumem, zatímco vám ukážeme kurzy, podmínky loďstva a autopůjčovny všech společností na pronájem automobilů ve společnosti Podgorica, Černá Hora.

Více než 100 000 lidí využívá naše služby každý rok, aby šetřilo čas a peníze na další pronájem automobilů. Pomozte nám najít smlouvu o vašem dalším pronájmu automobilu a uvidíme naše vysoké hodnocení zákazníků na adrese reviewcenter.com

Podgorica Srovnání autopůjčovny | Nabízíme srovnání cen všech dodavatelů autopůjčoven v Podgorica, ale vybíráte si pronájem automobilů na základě ceny, agentury pronájmu vozů a volby vozového parku.

Podgorica Černá Hora Partneři autopůjčoven

Půjčovna aut v lokalitě Podgorica - vyberte svou polohou v poli nabídky

Letiště
 • Mezinárodní - Letiště Podgorica Autopůjčovna [TGD]
  Vlakové nádraží
  • Nádraží - Podgorica Autopůjčovna
   Město
   • Podgorica - Autopůjčovna
   • Podgorica - Bus Station Autopůjčovna
   • Podgorica - Hilton Hotel Autopůjčovna

   Podgorica Informace o pronájmu a cestování

   Rodinné půjčovny automobilů
   Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou, nechcete skončit malým vozem plně nabitým zavazadly. Mohlo by být pohodlnější pro každého, aby si pronajal o něco větší auto, aby se vešly všem vašim zavazadlům a aby se vešly do všech dětských / dětských sedaček / posilovačů pro lepší ochranu.

   Létání často?
   Lidé, kteří letí hodně, často půjčují auto, aby se dostali do cíle. Tímto způsobem nezávisíte na autobusech nebo vlacích a můžete se libovolně pohybovat tam, kde chcete. Podívejte se na naše webové stránky o konkurenční ceny pronájmu.

   Cestuji z mé země, ale nevím, jak dosáhnout svého cíle
   Autopůjčovny někdy nabízejí GPS navigaci bez problémů s vaším cílem. Zkontrolujte podrobné podmínky pronájmu za příplatek. Upozorňujeme, že navigační systémy GPS jsou závislé na dostupnosti společnosti, která je autopůjčovna.

   Existují dětské / dětské sedačky / boostery k dispozici pro mé dítě (děti)?
   Dětská / dětská sedačka / posilovač může být přidána k vaší rezervaci pro maximální ochranu vašich dětíPodívejte se na podrobné podmínky pronájmu, kolik je za to příplatek.

   Prohlídka s sebou pronajaté auto
   Při pronájmu automobilu máte možnost navštívit veškerou viditelnou polohu, pokud chcete, a nezáleží na žádném jízdním řádu autobusu nebo vlaku. Stejně tak si můžete svou návštěvu užít delší dobu a cestovat, kdykoli budete chtít. Zkontrolujte, zda naše stránky jsou levné.

   Pronájem aut

   Viz níže 5 recenzí od zákazníků. Naši zákazníci hodnotili Podgorica pronájem automobilů v průměru 9.00 na základě hodnocení 8.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr Christophe
   CarTrawler

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   4

   June 05, 2016

   Ne Soucy

   Nebylo problémů rezervovat, najít auto a mluvit v kanceláři na letišti. bylo to jednoduché u agentury. dobré auto a dobrý čas s rezervací.

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mr fulvio
   surprice

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   August 21, 2015

   Profesionální A Zdvořilý

   Bez komentáře

   Hodnoceno:
   Společnost:

   Mrs Maria
   Sixts

   Servis nájemní skupiny:

   PosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzeníPosouzení

   5

   April 16, 2014

   Měl velmi dobré auto pro vinutí silnic, řízení bylo pohodlné. bohužel jsem měl nehodu s novým pronajatým vozem (což nebyla moje chyba). regulace nebyla žádný problém.

   Společnost Rentalcargroup.dk je součástí společnosti ECOMMERCE GROUP NV., Společnosti pro elektronické obchodování nabízející široké spektrum produktů. Naše holdingová společnost sídlí v Nizozemských Antilách s podpůrnými kancelářemi v několika zemích   Registrované místo podnikání: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Nizozemské Antily